تبلیغات
قوانین ومقررات مالی محاسباتی,اداری,استخدامی,عمرانی - پیامك تبلیغاتی بخوانید درامد كسب كنید
دوشنبه 21 شهریور 1390

پیامك تبلیغاتی بخوانید درامد كسب كنید

   نوشته شده توسط: سید روح الله حسن پور سوق    نوع مطلب :كسب درامد آسان ،

  یك روش كاملا استثنایی و عملی برای كسب درامد بدون زحمت . امتحان كنید ضرری ندارد برای اطمینان حسابی كه برای واریز درامد خود میدهید یك حساب بانكی خالی باشد .تا امكان هرگونه سوء استفاده احتمالی از بین برود .

 inPersia یک سیستم تبلیغاتی نوین است که هدف آن استفاده از پیامک که امروزه کاربرد زیادی نزد مردم دارد، جهت ایجاد یک گستره تبلیغاتی میباشد.
تفاوت عمده inPersia با سیستم ها و شرکت های دیگر نظیر اپراتورهای تلفن همراه این است که ما پس از کسب اجازه از سوی کاربرانمان برای آنها پیامک های تبلیغاتی ارسال میکنیم، و پیامک های ارسالی مرتبط با علایق، سن، شغل و ... کاربر است. همچنین ما سهم قابل قبولی از مبالغ دریافتی جهت تبلیغات را به حساب کاربران واریز میکنیم!
کلیه جوایز (قرعه کشی) و مبالغ پرداختی توسط شرکت اینسا (به شماره ثبت 383296) تضمین گردیده است. برای ورود به سایت فوق الذكر از لینك زیر وارد شود و ثبت نام كنید و یك شماره موبایل كه همیشه روشن باشد ثبت كنید . توجه داشته باشید اگه حوصله دریافت ژیامك مداوم را ندارید شماره ای را بدهید كه شماره اصلی شما نباشد اما درهر صورت شماره موبایل متعلق به شما باشد تا در صورت لزوم ارتباط شما با سیستم حفظ باشد .

 
http://ads.inpersia.com/users/ref/77004  Powered by WebGozar

========= با خواندن پیامك تبلیغاتی درامد كسب كنید تبلیغات پیامکی =========